دانادل

یا حق

دانادل

مرکز تخصصی بازی-یادگیری خانواده محور

مقدمه

دانادل، شهری است پر از بازی و پر از هیجان. شهری خاطره ساز برای همه اعضای خانواده. برای خانواده هایی که دغدغه تفریح سالم و دورهمی های دوستانه دارند. محیطی صمیمی با رویکردی تربیتی. اینجا قرار است هم خوش بگذرانیم و هم یاد بگیریم. شاید بهتر است بگوییم، شهر دانادل، شهری است برای بازی و یادگیری. معماران و سازندگان شهر دانادل، از فعالان حوزه روانشناسی و علوم تربیتی هستند که قصد دارند، فضایی امن با امکانات مناسب برای کسب تجربه های ناب خانوادگی فراهم سازند.

ما دانادلی ها، باور داریم که بازی و سرگرمی بهترین ابزار یادگیری است و هیچ محدودیت سنی ای ندارد. اگر به سلامت جسم و روان خودتان و فرزندانتان علاقه دارید، اگر می خواهید ساعات خوشی را در کنار یکدیگر بگذرانید، اگر در جستجوی یک تفریح هدفمند با تنوع سنی بالا هستید، حتما به شهر دانادل سفر کنید.

قطار بازی دانادل

قطار بازی دانادل در ایستگاه منتظر شماست برای دورهمی‌های خانوادگی، دوستانه و کاری. با قطار بازی دانادل، به دنیای بازی های رومیزی سفر خواهید کرد. دنیایی که می‌توان بازی نوش جان کرد و از خوراکی های متنوع آن لذت برد.

مزرعه کودکی دانادل

مزرعه کودکی دانادل، خانه کودک بازی محوری است که با الهام از معماری و طبیعت زیبای شهرهای شمال ایران، برای کودکان 3 تا 7 سال طراحی و اجرا شده است. در مزرعه کودکی دانادل تلاش کردیم تا کودک ایرانی نیازهای مهارتی، دانشی و نگرشی خود را در بستری فرهنگی و بومی ایرانی کسب کند.

کهکشان دیجیتالی دانادل

کهکشان دیجیتالی دانادل، شما را وارد کهکشان بیکران بازی های حرکتی دیجیتالی می کند. هر فضانورد بالای 8 سالی می تواند در این کهکشان غوطه ور شود. هم کودکان و نوجوانان و هم جوانان و بزرگسالان. هدف از طراحی این بخش ارتقای مهارت های حرکتی است که خیلی از مواقع در بازی های دیجیتالی معمول فراموش می شوند. کهکشان دیجیتالی دانادل زیر نظر پزشکان و گروهی از مهندسین خوش فکر و پویای ما طراحی و اجرا شده است. در این قسمت تلاش کردیم تا با انتخاب بازی‌های سالم از نظر جسمی و روانی، و پیاده سازی ایمن آن‌ها، پویایی مخاطبان را افزایش دهیم.

باغ چهارفصل دانادل

از درختان باغ چهارفصل دانادل بازی و اسباب بازی می روید. برای هر طبع و سلیقه ای هم میوه مناسبی در این باغ پیدا می شود. باغبانان فروشگاه دانادل که دوره‌های لازم برای شناخت بازی و نیازهای مخاطب در دوره‌های سنی مختلف را گذرانده اند، بهترین مشاوران برای معرفی اسباب بازی ها هستند. بازی و اسباب بازی سوغات شهر دانادل است و در این قسمت مسافران دانادل می‌توانند برای آنکه خاطره سفرشان را در دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه زنده نگه دارند، با کمک مشاوران ما، با توجه به علاقه‌مندی‌ها و نیازهای شناختی و مهارتی خود، بازی های مناسب را سوغات ببرند.

 رویدادها

هیچ روزی در شهر دانادل خاموش و ساکت نیست. هر روز در گوشه ای از این شهر برنامه ایست، برنامه ای هیجان انگیز، ماجراجویانه و بازی گونه. مسافران شهر دانادل می توانند هر روز و ساعتی برنامه های ویژه خود را در این شهر داشته باشند. فقط کافی است نیت کنند و ما را نیز از نیت خودشان با خبر سازند.

مسافران دانش آموزی:

  • ارائه بسته های خدمات آموزشی ویژه تمامی مقاطع (پیش دبستانی، دبستان و متوسطه)
  • اردوهای نیم روزه و یک روزه با امکان پذیرایی (نیم چاشت، ناهار، عصرانه)
  • امکان طراحی بسته های ویژه بر اساس نیاز مدارس
  • امکان ارائه خدمات دانادل به همراه خدمات ورزشی مجموعه شهید چمران با تخفیف ویژه

مسافران خانوادگی:

  • برگزاری دورهمی های خانوادگی و گعده های دوستانه دوره ای
  • برگزاری جشن های تولد، جشن تکلیف و مناسبت های خانوادگی

مسافران سازمانی:

  • برگزاری جلسات کاری و سازمانی
  • ارائه خدمات به اعضای خانواده های سازمان و شرکت های دولتی و خصوصی

تماس با ما:

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، روبروی مترو شهید صدر، مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران، طبقه اول، شهر دانادل

شماره تماس: 22207202

www.danadelshahr.ir

@danadel.shahr

تماس با بخش های شهر دانادل:

قطار بازی دانادل

22675367

@danadel.cafe

مزرعه کودکی دانادل

22696397

@danadel.kids

کهکشان دیجیتالی دانادل

22675345

@danadel.club

باغ چهارفصل دانادل

22695974

@danadel.shop